ویژگی های پروتز زانو فرانسوی⭐(قیمت پروتز زانو فرانسوی)

ویژگی های پروتز زانو فرانسوی، بهترین مارک پروتز زانو چیست

ضعف عضلاتی که در اطراف زانوها قرار گرفته است افراد را به سمت تعویض و نصب پروتز زانو ( و نه ساخت پروتز بالای زانو) هدایت می کند. پروتزهای مخصوص زانو انواع و اقسام مختلف متفاوت دارد که ما در این مقاله از کلینیک ارتوپدی فنی پایار می خواهیم یکی از انواع آن را که به پروتز زانوی فرانسوی شهرت دارد، معرفی کنیم. پس در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد این پروتز و همین طور قیمت پروتز زانو فرانسوی اطلاعات بیشتری به دست آورید.

توصیه می کنیم مقاله ی کفی طبی خار پاشنه را مطالعه کنید؛ این نوع کفی به شما کمک خواهد کرد تا از شر مشکلات خار پاشنه رهایی پیدا کنید.

ویژگی های پروتز زانو فرانسوی، بهترین مارک پروتز زانو چیست؟

قبل از آنکه در مورد ویژگی های پروتزهای فرانسوی نکاتی را بیان کنیم، خوب است در مورد پروتزهای تولید شده در این کشور، توضیح مختصر و کوتاهی را بیان کنیم. یکی از کشورهایی که در حوزه ساخت پروتزهای بدن به خوبی در حال فعالیت است، کشور فرانسه است. برندهای متفاوتی در این کشور مشغول به کار بوده و در حال ساخت پروتزهایی، مانند پروتز مخصوص زانو هستند تا به افراد درگیر با بیماری های ناحیه زانو کمک کنند دردشان کاسته شود و راحت تر راه بروند.

برخی از برندهای فعال فرانسویِ تولید کننده پروتزهای زانو، در حوزه هوش مصنوعی نیز پیشرفت های خوبی داشته و توانسته اند حتی به بیماران قطع نخاعی نیز کمک کنند و درب های جدیدی از زندگی را به روی آنها بگشایند.

بعد از این توضیح مختصر در مورد پروتز زانو فرانسوی، خوب است در مورد برخی از مهم ترین ویژگی های این نوع پروتز که آن را بهترین مارک پروتز زیر زانو می دانند، توضیحاتی را ارائه دهیم:

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت پروتز زانو با ما تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

همکاران ما بی صبرانه منتظر خدمت به شما هستند 😊

قیمت پروتز زانو ایرانی بیشتر است یا قیمت پروتز زانو فرانسوی؟

1-بالا بودن دوام پروتز

یکی از خصوصیات منحصر به فردی که می توان در مورد پروتز زانوی ساخته شده توسط کشور فرانسه عنوان کرد، بالا بودن دوام آن است. به دلیل پیشرفت های خوبی که در سال های گذشته در حوزه ساخت مفصل داخل زانو روی داده است، متریال هایی جدید و مدرن در ساخت این مفاصل به کار برده شده و باعث افزایش دوام استقامت آنها شده است. پروتزهای فرانسوی از این نظر در رتبه های خوبی قرار دارند. شاید به همین دلیل باشد که قیمت پروتز زانو فرانسوی از قیمت برخی پروتزهای ایرانی بالاتر است. به یاد داشته باشید، قیمت پروتز مفصل زانو از قیمت پروتز بالای زانو در مواقع قطع عضو، بسیار متفاوت است.

2-برخورداری از عملکرد مناسب

موضوع مهمی که باعث می شود ما یک برند را معتبرترین و برترین برند در حوزه پروتز داخل زانو بنامیم، عملکردی است که آن پروتز از خود نشان می دهد. پروتزی که فرد نصب می کند باید در مقایسه با شرایطی که بیمار در آن قرار دارد، بهترین و مناسب ترین باشد. پزشکانی که عمل جراحی پروتز زانو را انجام می دهند، در مورد نحوه عملکرد پروتز فرانسوی زانو اطلاعات جامع و کاملی داشته و به بیماران کمک می کنند تا بهترین نوع را انتخاب کند.

3- قیمت مناسب پروتز فرانسوی زانو

از دیگر ویژگی های پروتز زانو فرانسوی می توان به قیمت آن اشاره داشت. قیمت این پروتز در مقایسه با قیمت برخی انواع خارجی پروتز موجود در کشور، مناسب تر است و به دلیل دوام و عمر مناسب و قابل قبولی که دارد می تواند گزینه ی مناسبی برای بیمارانی باشد که نیاز دارند هر چه سریع تر تحت عمل جراحی تعویض مفصل زانو قرار گیرند.

قیمت پروتز زانو ایرانی بیشتر است یا قیمت پروتز زانو فرانسوی؟

یکی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت تمام شده پروتز مفصل زانو، برندی است که پروتز را ساخته است. درست است که کشور ما در حوزه پزشکی پیشرفت های قابل توجهی را تجربه کرده است، اما نمی توان انکار کرد که ما در این حوزه، از بسیاری کشورهای اروپایی و پیشرفته، عقب تر هستیم، و شاید به همین دلیل باشد که برخی افراد ترجیح می دهند به جای نصب مفصل مصنوعی زانوی ایرانی، از مفصل های مصنوعی خارجی نصب کنند.

موضوعی که خوب است در مورد پروتزهای ایرانی مفصل زانو مورد توجه قرار داده شود این است که این پروتز ها با قیمت کمتری در مقایسه با پروتزهای پروتز زانو فرانسوی، سوئدی و آمریکایی در اختیار متقاضیان قرار داده می شوند. ورود این پروتزها به کشور با هزینه های گمرک و خیلی هزینه های دیگر همراه است و به همین دلیل قیمت آنها از مفصل های مصنوعی زانو که در داخل کشورمان ممکن است تولید شوند، بالاتر است.

بهتر است اگر می خواهید پروتزی را نصب کنید که هم دوام خوبی داشته باشد و هم قیمت آن برای شما مناسب تمام شود، اولا با پزشک خود مشورت کرده و از او در مورد قیمت پروتز زانو فرانسوی و قیمت سایر انواع پروتز در کشور، راهنمایی بخواهید. در قدم بعدی، چند ماه قبل از آنکه برای انجام عمل اقدام کنید، حتما خود را زیر پوشش بیمه های تکمیلی ببرید. این بیمه ها تا سقف تعهداتشان هزینه های تعویض مفصل زانو را به متقاضی پرداخت می کنند.

 

قیمت پروتز زانو سوئیسی بیشتر است یا قیمت پروتز زانو فرانسوی؟

موضوعی که در مورد انواع پروتزها و به خصوص پروتزهای خارجی باید مورد توجه قرار داد، این است که واقعا در یک لحظه از زمان نمی توان در مورد قیمت آنها اظهار نظر قطعی و مشخصی داشت؛ علت این مشخص نبودن و نوسان داشتن قیمت پروتز زانو فرانسوی به دلیل نوسان هایی است که ما در کشورمان در مورد قیمت دلار داریم. این پروتزها به دلار خریداری شده و به ریال فروخته می شوند.

در مورد بیان تفاوت قیمت پروتز زانو سوئیسی و قیمت پروتز مخصوص زیر زانو فرانسوی نیز نمی توانیم به شکل دقیق بگوییم، کدام یک از آنها با قیمت بالاتری به فروش می رود. اگر نیاز دارید یکی از انواع پروتزهایی که در اینجا نام بردیم، نصب کنید بهتر است حتما در مورد برندی که پروتز را تولید کرده است، با پزشک خود مشورت کنید. پزشکان در مورد کیفیت این پروتزها اطلاعات کافی داشته و می توانند حتی قیمت دقیق آنها را نیز به شما بگویند. شما می توانید با توجه به توصیه هایی که پزشک مطرح کرده است و با توجه به بودجه تان، پروتز تولید شده توسط یکی از برندها را انتخاب کرده و به کمک آن راحت تر راه بروید.

 

ویژگی های پروتز زانو فرانسوی در مقایسه با پروتز زانو ایرانی

 

مراکز فروش پروتز زانو در کشور (پروتز زانو فرانسوی) کجاست؟

پروتز زانو فرانسوی توسط شرکت هایی فروخته می شود که در حوزه ارائه پروتز و مفاصل مصنوعی بدن فعالیت دارند. این پروتزها به صورت مستقیم در اختیار بیماران قرار داده نمی شود؛ یعنی روند کلی تعویض مفصل زیر زانو به این شکل نیست که خود بیمار به شرکت های ذکر شده در فوق مراجعه کرده و بتواند با پرداخت قیمت پروتز زانو فرانسوی، مفصل زانوی مصنوعی را خریداری کند.

معمولا، بیمارستان هایی که در آنها عمل تعویض مفصل مصنوعی صورت می گیرد، به صورت مستقیم با این شرکت ها در تماس بوده و این پروتزها را از آنها خریداری می کنند. پزشک با توجه به شرایطی که فرد در آن قرار دارد مانند سن، وضعیت و وخامت بیماری، بودجه فرد برای خرید پروتز و برخی پارامترهای دیگر نوعی از پروتز را که مناسب است معرفی می کند و فرد موظف است هزینه پروتز را به همراه سایر هزینه های درمانی به بیمارستان پرداخت کند.

مراکز فروش پروتز زانو در کشور (پروتز زانو فرانسوی) کجاست؟

چه کسانی مجبورند برای دریافت پروتز زانو فرانسوی به مرکز فروش پروتز در تهران بروند؟

اگر یکی از مشکلاتی که در زیر نام می بریم، دارید می بایست برای دریافت پروتز زانو فرانسوی اقدام کنید:

1- افراد مبتلا به آرتروز

یکی از کسانی که نیاز مبرم و شدیدی به تعویض مفاصل زانو دارند، کسانی اند که به بیماری آرتروز مبتلا شده اند. در این بیماری، مفصل و استخوان های مجاور آن ساییده شده و افراد نمی توانند به راحتی راه بروند و به همین علت، درد زیادی را در ناحیه زانوی خود حس می کنند. این گروه از بیماران برای آنکه از شر این درد نجات پیدا کنند، می بایست از طریق مرکز فروش پروتز در تهران، برای تعویض مفصل زانوی خود اقدام کنند.

2- بیماران مبتلا به آرتریت روماتوئید

از دیگر گروه هایی که می بایست برای تعویض مفصل زانو اقدام کند، بیماران مبتلا به آرتریت روماتوئید هستند. در این بیماری نیز التهاب ایجاد شده باعث به وجود آمدن مایع در مفصل زانو خواهد شد. این التهاب و جمع شدن مایع باعث می شود که بیمار درد زیادی را حس کند. معمولا آخرین راهی که برای درمان این عارضه پیشنهاد می شود، تعویض مفصل زانو است.

3- آرتریت تروماتیک

از دیگر عوارضی که افراد را به خود درگیر می کند، آرتریت تروماتیک است. در مواقعی که آسیب شدید به زانو وارد می شود، این عارضه فرصت بروز پیدا می کند.

کلام آخر

پروتز زانو فرانسوی موضوع صحبت ما در این مقاله بود. امیدواریم توانسته باشیم اطلاعات شما را در مورد این نوع پروتز افزایش دهیم و بهتان کمک کنیم تا بهترین نوع مفصل مصنوعی زانو را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *