قیمت ساخت صندل طبی زنانه⭐چرمی +قیمت عالی

بررسی قیمت صندل طبی زنانه

قیمت صندل های طبی زنانه چقدر است؟ این صندل ها چه مزیت هایی دارند که عده ای برای ساخت آنها اقدام می کنند؟ آیا درصدد ایجاد شرایطی راحت و مناسب در پا هستید؟ آیا می خواهید در مورد ویژگی صندل های طبی زنانه اطلاعات بیشتری داشته باشید؟ اگر این طور است، در این مقاله از سری مقاله های کلینیک ارتوپدی فنی پایار با ما همراه باشید.

قیمت صندل طبی زنانه چقدر است؟

برای دریافت قیمت کفی طبی و صندل طبی زنانه باید به یک کلینیک ارتوپدی فنی مراجعه کنید. در این مرکز، با توجه به مسائل و پارامترهای مختلف، قیمتی را برای این صندل ها بیان می کنند.

نکته ای که خوب است در مورد قیمت ساخت صندل طبی زنانه بدانید، این است که اگر یک صندل، علاوه بر طبی بودن، خواص درمانی نیز داشته باشد، فرد می بایست هزینه بیشتری برای ساخت آن پرداخت کند. در مواقعی که هدف از پوشیدن صندل، اهداف درمانی نیست و فرد فقط می خواهد با آن راحت باشد، هزینه تهیه و ساخت این صندل بالا نخواهد بود.

به غیر از شرایطی که از نظر کیفی در ساخت صندل رعایت می شود، ماده به کار برده شده در ساخت صندل های طبی نیز روی قیمت صندل طبی زنانه اثر دارد. هر قدر ماده اولیه به کار برده شده در ساخت صندل، کیفیت بیشتری داشته باشد، مسلما قیمت آن نیز بالاتر است.

قیمت صندل طبی ایرانیِ چرم و یا پارچه ای، مختلف است و حتی ساخت برخی صندل ها می تواند تا چند میلیون تومان نیز برای فرد هزینه در برداشته باشد. بهتر است قبل از اقدام برای ساخت صندل های طبی، در مورد قیمت آن تحقیق کرد و وظیفه ساخت آن را به عهده مراکزی گذاشت که به اهمیت ساخت صندل های طبی واقف بوده و می توانند یک صندل مناسب برای افراد بسازند.

افزایش قیمت صندل طبی زنانه

قیمت صندل طبی زنانه خارجی بالاتر است یا صندل ایرانی؟

بسیاری افرادی که تصور می کنند اجناس خارجی از نظر کیفیت، از اجناس ایرانی بهتر هستند، به جای خرید و پرداخت قیمت صندل طبی زنانه ایرانی، برای خرید صندل طبی زنانه خارجی اقدام می کنند. این صندل ها قیمت بالایی داشته و به همین دلیل امکان خرید آنها برای همه فراهم نیست. درست است که این صندل ها ویژگی های خاص خود را داشته و مزیت هایی را می توانند با خود به همراه داشته باشد، اما نباید فراموش کرد برای درمان بیماری های موجود در پا باید صندل های طبی پوشید.

صندل های طبی واقعی، صندل هایی هستند که در یک کلینیک ارتوپدی فنی ساخته می شوند. در این کلینیک ها تجهیزات و تخصص لازم برای ساخت صندل، کفش و کفی طبی وجود دارد و آنها با توجه به ویژگی های پا و کف پا ساخته می شوند.

به صورت یک نتیجه کلی می گوییم، اگر مشکلی در پایتان وجود دارد و اگر می خواهید صندلی که به پا می کنید کاملا راحت باشد، برای داشتن یک صندل سفارشی اقدام کنید و به فکر تهیه و خرید صندل های خارجی و آماده نباشید. فرقی نمی کند که این صندل های آماده، ایرانی باشند یا خارجی، بهرحال نمی توانند شما را به هدفتان از پوشیدن صندل هایی سالم برسانند و کمکتان کنند تا راحتی بیشتری را تجربه کنید.

برای چه عارضه ای، باید به مرکز کفش طبی شرق تهران رفت و قیمت ساخت صندل طبی زنانه را پرداخت؟

کفش ها و صندل های طبی نه تنها می توانند در پیشگیری از مشکلات و ناهنجاری های پا کمک کنند، بلکه می توان از آنها برای درمان برخی مشکلات نیز استفاده کرد. اگر به یکی از عارضه های زیر مبتلا هستید، بهتر است در اولین قدم برای ساخت و پرداخت قیمت ساخت صندل طبی زنانه اقدام کنید:

  • کسانی که انگشت های پایشان چکشی شده است، می بایست برای ساخت صندل های طبی اقدام کنند. این عارضه، دردناک بوده و اجازه نمی دهد که انگشت، صاف بماند. انگشت چکشی مفصل میانی انگشت پا را به خود درگیر می کند.
  • دیگر کسانی که برای درمان مشکل خود در ناحیه پا می بایست به مرکز کفش طبی شرق تهران مراجعه کنند و یک صندل به معنای واقعی طبی سفارش دهند، کسانی اند که کف پای صاف دارند. برای آنکه کف پای این افراد در تماس مستقیم با زمین نباشد و به مرور زمان درمان شود بهتر است برای ساخت این نوع صندل اقدام شود.
  • فردی که به فاشئیت کف پا نیز مبتلا است برای آنکه درد این عارضه او را اذیت و ناراحت نکند، چاره ای به جز اقدام برای ساخت صندل های طبی ندارد. در بیماری فاشئیت کف پا، درد زیاد پاشنه، فرد را به خود درگیر می کند.
درباره قیمت صندل طبی زنانه

آیا مراکز فروش کفش طبی، در حوزه فروش صندل زنانه طبی نیز فعالند؟

حال که تصمیم گرفته اید به خود و اندامتان توجه داشته باشید، و حالا که می خواهید قیمت ساخت صندل طبی زنانه را پرداخت کنید، باید بدانید که برای داشتن صندل های طبی باید به کجا مراجعه کنید. اول از همه به شما توصیه می کنیم برای داشتن این صندل ها، به کلینیک های ارتوپدی فنی مطرح در کشور مراجعه کنید. در این مراکز، یک اسکن از پای شما می گیرند و سپس با توجه به اسکن انجام شده کفش و صندل طبی برای شما ساخته می شود.

قیمت ساخت صندل طبی زنانه که به کمک اسکن گرفته شده از پا ساخته می شود، از صندل هایی که در بازار موجود بوده و به عنوان صندل طبی به فروش می روند، بالاتر است. علت این امر نیز بالا بودن میزان تطابق و هماهنگی صندل ساخته شده با پا است. صندل و دمپایی هایی که به این شکل ساخته می شوند بی نهایت راحت هستند و فرد در زمان پوشیدن و راه رفتن با آن اصلا احساس خستگی نمی کند.

پس اگر واقعا می خواهید به خود ثابت کنید که بدنتان و به خصوص قلب دومتان برای شما در اولویت قرار دارد، به مراکز فروش کفش طبی مراجعه نکرده و به جای آن به کلینیک های ساخت کفش ها و صندل های طبی مراجعه کنید. برخی از این کلینیک ها منبع خوبی برای دریافت قیمت پروتز مچ دست نیز به شمار می روند.

آیا مراکز فروش کفش طبی، در حوزه فروش صندل زنانه طبی نیز فعالند؟

مزیتهای صندل طبی که در کلینیک ساخت کفش طبی ساخته می شود، چیست؟

قطعا کسانی که برای پرداخت قیمت ساخت صندل طبی زنانه اقدام می کنند در مورد مزیت هایی که این صندل ها دارند، اطلاعات کامل به دست آورده اند. ما نیز در اینجا می خواهیم در مورد برخی مزیت هایی که در این صندل ها به چشم می خورد، اطلاعاتی را عنوان کنیم:

  • صندل هایی که به معنای واقعی طبی هستند و در کلینیک ساخت کفش طبی ساخته شده اند، می توانند در اطراف قوس پای فرد، پوشش بهتر و کامل تری را ایجاد کنند.
  • تحت تاثیر قرار دادن سلامتی مچ پا و پا نیز از دیگر مزیت هایی است که می توان در خصوص صندل های طبی عنوان کرد.
  • صندل های طبی، از بروز ناهنجاری ها در پا نیز جلوگیری به عمل می آورند. این صندل ها به دلیل تناسبی که با پای افراد دارند، بهترین راهکار برای پیشگیری از ایجاد ناهنجاری هایی همچون، خار پاشنه به شمار می روند.
  • کسانی که مفصل مچ پای آنها ناپایدار است، می بایست جهت افزایش پایداری در این قسمت، به مراکز ساخت کفش ها و کفی طبی مراجعه کنند و با پرداخت قیمت ساخت صندل طبی زنانه، صاحب یک جفت صندل طبی استاندارد و راحت شوند.
  • کم شدن مشکلات و عوارض جسمانی در کمر، زانو و باسن نیز دیگر مزیتی است که می توان برای صندل های طبی عنوان کرد.
قیمت صندل طبی زنانه دیجی کالا یا قیمت ساخت صندل طبی زنانه پایار؛ کدام را بپردازیم؟

قیمت صندل طبی زنانه دیجی کالا یا  قیمت ساخت صندل طبی زنانه پایار؛ کدام را بپردازیم؟

یکی از سایت های فروشگاهی که چند سالی است توانسته توجه بسیاری از خریداران را به خود جلب کند، دیجی کالاست. مردم انواع و اقسام اشیاء و اقلام مورد نیاز خود را، از جمله صندل های طبی، از این سایت تهیه می کنند. درست است که قیمت صندل طبی زنانه دیجی کالا از قیمت برخی صندل های طبی موجود در بازار پایین تر است، اما به این مساله نیز باید توجه و دقت داشت که ممکن است این صندل ها نتوانند راحتی که ما می خواهیم را برایمان فراهم کنند. علت راحت نبودن پا را می توان در عدم تطابق این صندل ها با پا جستجو کرد.

قیمت ساخت صندل طبی زنانه ای که در کلنیک پایار ساخته می شود از سایر صندل هایی که در بازار یافت می شود، بالاتر است، اما بدون شک و تردید این صندل ها می توانند شرایط خوبی برای راه رفتن در خانه فراهم کنند و پای شما را از ابتلا به برخی مشکلات، همچون میخچه و یا خار پاشنه در امان نگه دارند. در پایار، صندل های طبی با توجه به اسکن تهیه شده از پا ساخته می شوند و به همین دلیل است که به جرات می گوییم صندل های ساخته شده توسط این مجموعه، می توانند نظر مثبت متقاضیان را به خود جلب کند.

مزیت های صندل طبی زنانه

بهترین صندل طبی زنانه چه ویژگی هایی دارد؟

حال که اطلاعات کاملی در مورد قیمت صندل طبی زنانه به دست آورده اید، خوب است در مورد ویژگی های ساخت صندل طبی زنانه نکاتی را بیان کنیم. این ویژگی ها در هر صندل طبی باید وجود داشته باشد:

1- به لژ و زیره توجه کنید

صندل ها به دلیل سبک بودن، مورد توجه و علاقه بسیاری از خانم ها و آقایان قرار دارند. به همین سبب است که باید به ویژگی های کیفی آن توجه و دقت شود. از آنجایی که خانم ها قرار است با صندل ها راه بروند، قسمت لژ و زیره باید به گونه ای باشد که فشار زیادی از زمین، به کمر و پا وارد نشود. صندل های غیر استاندارد و بعضا غیر طبی، خطرات زیادی ایجاد می کنند.

2-سایز آن متناسب با سایز پا باشد

از آنجایی که در ساخت صندل طبی، اصول ساخت کفش و کفی طبی رعایت می شود و صندل، مطابق با ساختار پای فرد ساخته می شود، از نظر تطابق سایز صندل و پا هیچ مشکلی وجود ندارد و افراد، نوعی از صندل را به پا می کنند که با اندازه و پای شان کاملا تناسب داشته باشد. شاید این یکی از دلایلی باشد که موجب شده قیمت صندل طبی زنانه از قیمت صندل های معمولی بیشتر باشد.

3-جنس صندل نیز مهم است

وقتی از جنس صندل و قیمت ساخت صندل طبی زنانه حرف می زنیم، موضوعات مختلفی را باید در نظر داشته باشید. رویه صندل باید جنس خوبی داشته و کفی نیز به اندازه کافی و مناسب ضخیم باشد. صندل های با کیفیت، نه باعث عرق کردن پا می شوند و نه پا در داخل آنها به سمت جلو سُر می خورد. در ضمن، هر قدر جنس صندل محکم تر باشد، در بازه زمانی طولانی تری می توان آن را به پا کرد و از داشتنش لذت برد.

قیمت ساخت صندل طبی زنانه چرمی با قیمت عالی

4- زیره آن باید توان تحمل وزن را داشته باشد

یکی از دیگر دلایلی که باعث می شود قیمت ساخت صندل طبی زنانه بالا باشد، زیره ای است که برای ساخت این صندل ها به کار می برند. زیره ای که برای ساخت صندل های طبی استفاده می شود، توان تحمل وزن بالا را داشته و این می تواند یک مزیت بسیار مهم، به خصوص برای کسانی باشد که وزن شان بالاست و می خواهند صندل راحتی داشته باشند.

5- زیره ها از انتقال فشار جلوگیری می کنند

صندل های طبی، مزیت بسیار خوب دیگری نیز دارند و آن هم این است که این صندل ها اجازه نمی دهند که در زمان راه رفتن، به ستون فقرات، لگن و زانوی فرد فشار زیادی وارد آید. با وجود پوشیدن این صندل ها، نیازی نیست که فرد نگران آسیب به ستون فقرات، کمر و یا زانو باشد و بخواهد با دردی که در این نواحی احساس می شود دست و پنجه نرم کند.

6-آستری شان ضد عرق است

برای آنکه پا در داخل این صندل ها عرق نکند آستری که برای آنها ساخته می شود ضد عرق بوده و باعث عرق کردن و مبتلا شدن پا به انواع قارچ ها نمی شود. آستری ها از جمله ویژگی هایی هستند که روی قیمت ساخت صندل طبی زنانه تاثیر دارند.

کلام آخر

قیمت صندل طبی زنانه موضوع صحبت ما در این مقاله بود. از آنجایی که پا را قلب دوم بدن انسان می خوانند، باید همه تلاش را برای داشتن یک پاپوش مناسب و ایده آل به کار برد. همه کسانی که معتقدند سلامت پا در اولویت قرار دارد، همواره برای داشتن کفش و صندل طبی اقدام می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *